• boombox lublin

  Fotobudka

  BoomBox to wystrzałowa atrakcja na każdą imprezę. Wspaniała i niezapomniana zabawa tkwiąca w pstrykaniu fantastycznych zdjęć, które długo będą przypominać Tobie uwiecznione wspólnie spędzone chwile.
 • boombox lublin

  Foto budka

  Nasze budki to doskonały sposób aby dla Twoich gości impreza okazała się niezapomnianą. To ciekawa atrakcja, która wzbogaci i wyróżni np. twoje wesele. Wybierz naszą nietuzinkową atrakcję.
 • boombox lublin

  Fotobudka

  Jeżeli szukają Państwo nietuzinkowych atrakcji na swoje wesele nasza fotobudka to jedno z najciekawszych rozwiązań. Pozwól swoim gościom zaszaleć. Z naszą budką dostarczamy mnóstwo ciekawych i zwariowanych dekoracji.
 • 1
 • 2
 • 3

Fotobudka Zamość

Świadczymy usługi foto budki w Zamościu! – Mieście turystów i miejsca foto plenerów weselnych slubnych par.

Przepięknę miasto, którego nie sposób nie zauważyć podczas zwiedzania Lubelszczyzny.

Kultura była dziedziną życia miasta od jego założenia, podobnie jest współcześnie – Zamość stanowi także ośrodek kulturalny regionu. Jego funkcję kulturotwórczą podkreślają działające tu różne organizacje i instytucje kultury, dzięki którym odbywają się liczne imprezy krajowe i międzynarodowe, związane z teatrem, folklorem, muzyką, historią czy innymi dziedzinami sztuki. Bardziej znane w mieście, odbywające się cyklicznie co rok, to m.in.: Zamojskie Lato Teatralne, ze spektaklami m.in. na Rynku Wielkim (od roku 1976); Międzynarodowy Festiwal Sztuk Intuitywnych „Fortalicje”; Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „Eurofolk”; „Jazz na Kresach”, nowy (od 2007 r.) Zamojski Festiwal Kultury; Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm” (festiwal filmowy); czy „Szturm Twierdzy Zamość”, podczas którego przedstawiana jest inscenizacja zwycięstwa w bitwie z Tatarami i Kozakami w 1648 roku.

Wśród organizacji związanych zwłaszcza z muzyką, istnieją tu Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” oraz Orkiestra Symfoniczna im. K. Namysłowskiego (dawniej Polska Orkiestra Włościańska). Zamość to ponadto ośrodek utrwalania miejscowej kultury ludowej (Zamojszczyzny), o czym świadczą lokalne stowarzyszenia i wydarzenia, m.in. „Jarmark Hetmański”, jaki promuje także regionalną kuchnię, typową dla Zamojszczyzny i Lubelszczyzny.

Zamość to bogate kulturowo, fascynujące – a przede wszystkim przyciągające rzesze turystów miasto.

Na jego rynku w centrum Zamościa powstało tysiące o ile nie setki tysięcy zdjęć ślubnych – dziisaj cześć z nich zrobiona była by za pomoca fotobudki.

Zapraszamy do kontaktu Fotobudka do jedzie na Wasza wspaniałą imprezę nawet do Zamościa.