• boombox lublin

  Fotobudka

  BoomBox to wystrzałowa atrakcja na każdą imprezę. Wspaniała i niezapomniana zabawa tkwiąca w pstrykaniu fantastycznych zdjęć, które długo będą przypominać Tobie uwiecznione wspólnie spędzone chwile.
 • boombox lublin

  Foto budka

  Nasze budki to doskonały sposób aby dla Twoich gości impreza okazała się niezapomnianą. To ciekawa atrakcja, która wzbogaci i wyróżni np. twoje wesele. Wybierz naszą nietuzinkową atrakcję.
 • boombox lublin

  Fotobudka

  Jeżeli szukają Państwo nietuzinkowych atrakcji na swoje wesele nasza fotobudka to jedno z najciekawszych rozwiązań. Pozwól swoim gościom zaszaleć. Z naszą budką dostarczamy mnóstwo ciekawych i zwariowanych dekoracji.
 • 1
 • 2
 • 3

Fotobudka Świdnik

Świdnik – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim. Prawa miejskie Świdnik uzyskał w 1954 r.

Świadczymy usługi fotobudki na terenie Świnika – jest to „rzut beretem” od granic Lublina więc dojazd jest niemal w cenie wypozyczenia i obsługi tej wspaniałej atrakcji na ślub, wesele, otwarcie hipermarketu czy zwyczajnie – jako dodatkowa atrakcja festynu czy organizowanych targów.

Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 40 710 mieszkańców.
Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Obecnie jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. W Świdniku zlokalizowany jest port lotniczy Lublin.

Jakie sa atrakcje w świdniku?
Świdnik, jako bardzo młode i planowane od podstaw miasto, nie ma żadnych zabytków. Wszystkie drewniane wille (żadna z nich nie jest wpisana do rejestru zabytków) znajdujące się na Adampolu, stanowiącym dawniej odrębną wieś (a także letnisko i uzdrowisko) i będącym jednocześnie najstarszą dzielnicą miasta. Wśród zabytków znajdujących się na Adampolu są:

zespół starego dworca kolejowego Świdnik (tzw. „stara stacja”), z lat 1905-1914, obecnie nieczynny i zaadaptowany na mieszkanie. W skład zespołu wchodzi dworzec i dom zawiadowcy, zbudowane z czerwonej szamotowej cegły.
drewniana willa „Bożenna”, z roku 1910 – ul. Wojska Polskiego 36.
drewniana willa „Grażyna”, z lat 1915-1917 – ul. Kruczkowskiego 40.

Nic jednak nie zapewni takiej atrakcji jak fotobudka na Twojej imprezie (: