• boombox lublin

  Fotobudka

  BoomBox to wystrzałowa atrakcja na każdą imprezę. Wspaniała i niezapomniana zabawa tkwiąca w pstrykaniu fantastycznych zdjęć, które długo będą przypominać Tobie uwiecznione wspólnie spędzone chwile.
 • boombox lublin

  Foto budka

  Nasze budki to doskonały sposób aby dla Twoich gości impreza okazała się niezapomnianą. To ciekawa atrakcja, która wzbogaci i wyróżni np. twoje wesele. Wybierz naszą nietuzinkową atrakcję.
 • boombox lublin

  Fotobudka

  Jeżeli szukają Państwo nietuzinkowych atrakcji na swoje wesele nasza fotobudka to jedno z najciekawszych rozwiązań. Pozwól swoim gościom zaszaleć. Z naszą budką dostarczamy mnóstwo ciekawych i zwariowanych dekoracji.
 • 1
 • 2
 • 3

Wesele cudownie dobranej pary

Wesele tej cudownie dobranej pary to z każdego powodu niezwykłe wydarzenie :) Odbyło się w Karczmie Malibu tuż pod Lublinem, usytuowanej niczym zamek na wyspie osnutej oparem. A w środku pomiędzy wielkim kawałem dziczyzny a pieniącymi się kuflami złocistych trunków - roztańczeni weselnicy. Trochę zaskoczeni szybko znaleźliśmy dla siebie enklawę i w tym niemal zaczarowanym miejscu znaleźliśmy z tambylcami wspólny język bawiąc się aż do północy. Zaskoczeni magiczną pogodą zdecydowaliśmy się rozstawić budkę na dworze.

Goście przemierzający drewniane mostki i bawiący się tuż obok na sali co chwilę wpadali robić szalone zdjęcia, a nie było łatwo zmieścić na jednym kadrze na raz dziesięciu chłopa jednak nasza fotobudka nie z takimi imprezami dała sobie radę a zdjęcia drukowała jak szalona! Wspaniała impreza, cudowny nastrój i niezapomniany klimat. Ogromne podziękowania także dla szalonego starszego Patryka! Tak zwariowane ekipy nasza fotobudka lubi najbardziej a podobnie eterycznych doświadczeń życzymy sobie jak najwięcej :D Olgo i Łukaszu - oby wam się!

Wspomnienia z wesela Doroty z Rafałem

Zdecydowali się skorzystać z naszych usług w ostatniej dosłownie chwili i wszystko wskazuje na to, że nie żałują :) Dopracowane co do joty wesele nie zostawiało miejsca na przypadek, dzięki temu czuliśmy się jak ryba w wodzie. Muzyka ekstra, goście nie mogli usiedzieć spokojnie co przełożyło się na nietuzinkowe, odjazdowe wręcz zdjęcia :) Takich wesel i takich gośći weselnych życzymy sobie jak najwięcej :D Doroto, Rafale - serdeczne gratulacje :)

Z fotobudką Na weselu Emili i Michała

Spędziliśmy bardzo dużo czasu. Dość, by poznać się dokładnie z wszystkimi gośćmi i każdego z nich przyprawić o uśmiech w momencie pstrykania zdjęć (chodź nie tylko) :P Świetna atmosfera i perfekcyjni pod każdym względem gościem dali nam tyle frajdy co my im :D Pamięć o Was zostanie u nas na długo. Młodzi - pozazdrościć wam gości ale i też świetnego wyczucia do pełnej obsługi fotograficznej gdzie współpracowaliśmy z Olgą Czerwińską. Dzięki Ola :)